Αναστάτωση στο Βόλος – Κηφισιά – Ο Μπέος μπήκε στο γήπεδο και πήρε κίτρινη κάρτα

Αχιλλέας Μπέος

Θέλησε να διαμαρτυρηθεί ο πρόεδρος της ΠΑΕ Βόλου

Μέσα στον αγωνιστικό χώρο κατά τη διάρκεια των καθυστερήσεων του αγώνα Βόλος – Κηφισιά, εισέβαλε ο Αχιλλέας Μπέος, για να εκφράσει την διαμαρτυρία του.

Στην αγχωτική νίκη του Βόλου με σκορ 2-1 σε βάρος της Κηφισιάς, ο Αχιλλέας Μπέος θέλησε να διαμαρτυρηθεί για ένα ακυρωθέν γκολ της ομάδας του στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού, κάτι που δεν άρεσε καθόλου στον διαιτητή της αναμέτρησης Φώτη Πολυχρόνη.

Ως εκ τούτου ο ισχυρός άνδρας του Βόλου δέχτηκε κίτρινη κάρτα από τον ρέφερι του αγώνα, κάτι που δεν στοίχησε στην ομάδα του, αφού στο τέλος κατάφερε να πάρει τη νίκη.

Ο δήμαρχος Βόλου και πρόεδρος της ομάδας της πόλης ήταν πρωταγωνιστής τους τελευταίους μήνες για διάφορους λόγους. Αρχικά με τις καταστροφικές πλημμύρες στην περιοχή, στη συνέχεια με όσα έλεγε για τον Στέφανο Κασσελάκη τη βραδιά των αυτοδιοικητικών εκλογών και τώρα λόγω της εισβολής του στον αγωνιστικό χώρο.

Πηγή φωτό: Eurokinissi